Redaktion

Ann-Louise Larsson

Redaktör

019-16 64 64

073-071 00 86

ann-louise@ja.se

 

Säljare

Jimmy Karlsson

Säljare

070-462 96 72

jimmy@entreprenadaktuellt.se

Joakim Barath

Säljchef Entreprenadaktuellt

070-422 90 09

joakim@ja.se

 

Produktion & Formgivning

Claes Berggren

Grafisk formgivare

019-16 61 33

claes@ja.se

Malin Strandli

Grafisk formgivare

019-16 61 31

malin@ja.se

Michael Bodin

Grafisk formgivare

019-16 64 69

michael@ja.se

Åselie Skoog

Säljare & Grafisk formgivare

070-760 39 66

aselie@ja.se

 

Administration & Prenumeration

Annica Coelho

Prenumerationer och fakturafrågor

019-16 61 38

annica@ja.se

Stefan Ljungdahl

VD, Ansvarig utgivare

019-16 61 34

0733-67 38 50

stefan@ja.se

Skype Me™! Chat with me
 

Telefon 019 - 16 61 30
Fax 019 - 16 61 45
Telefontider
 
Må-To 8:30-17
Fredag 8:30-16
Ofta svarar vi både tidigare och senare.
E-post redaktionen@entreprenadaktuellt.se
Adress
 
Entreprenadaktuellt
Boställsvägen 4
702 27 Örebro

Senaste