Redaktion

Isabella Odmark

Journalist

019-16 61 30

070-683 94 62

isabella@ja.se

Madeleine Rapp

Journalist

019-16 64 60

070-091 49 98

madeleine@ja.se

Towe Johnson

Journalist

019-16 61 39

073-925 05 41

towe@ja.se

 

Säljare

Maria Sandberg

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 36

maria@ja.se

Mats Olson

Säljare

019-16 64 61

mats.olson@ja.se

Pernilla Sjösten

Säljare & Grafisk formgivare

019-16 61 40

pernilla@ja.se

 

Produktion & Formgivning

Malin Strandli

Grafisk formgivare

019-16 61 31

malin@ja.se

Michael Bodin

Grafisk formgivare

019-16 64 69

michael@ja.se

Åselie Skoog

Säljare & Grafisk formgivare

070-760 39 66

aselie@ja.se

 

Administration & Prenumeration

Annica Coelho

Prenumerationer och fakturafrågor

019-16 61 38

annica@ja.se

Stefan Ljungdahl

VD, Ansvarig utgivare

019-16 61 34

0733-67 38 50

stefan@ja.se

Skype Me™! Chat with me
 

Telefon 019 - 16 61 30
Fax 019 - 16 61 45
Telefontider
 
Må-To 8:30-17
Fredag 8:30-16
Ofta svarar vi både tidigare och senare.
E-post redaktionen@entreprenadaktuellt.se
Adress
 
Entreprenadaktuellt
Boställsvägen 4
702 27 Örebro

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev
Direkt i din inkorg!

Senaste